brzozowa-Rowy

Ośrodek wypoczynkowy Brzozowa

Serdecznie zapraszamy Państwa na doskonały wypoczynek w ośrodku wczasowym znajdującym się w Rowach przy ulicy Brzozowej 16.

W ofercie ośrodka znajdują się pokoje 2-, 3- oraz 4 osobowe. Pokoje wyposażone są w TV oraz radio. W ośrodku znajduje się przeznaczony do użytku Gości aneks kuchenny, gdzie można przyrządzić śniadania i kolacje. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny oraz zastawę stołową.

Na terenie ośrodka znajdują się miejsca parkingowe (parking niestrzeżony) oraz miejsce do grillowania, ucztowania i rodzinnego spędzania czasu. Ośrodek otoczony jest pięknym lasem sosnowym. W pobliżu ośrodka znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw.

Kwatery Rowy – Brzozowa idealna lokalizacja

Ośrodek posiada bardzo dogodną lokalizację i wygodny dojazd. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i jadłodajnie, a także wypożyczalnie gokartów oraz rowerów, przy pomocy których można wybrać się na wycieczki, między innymi do pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego.

Ośrodek znajduje się w odległości ok. 800 metrów od morza (15 bądź 20 minut spacerem, w zależności od wybranej drogi, tj. miejskim deptakiem lub piękną ścieżką leśną) oraz ok. 700 metrów od jeziora Gardno.
Przystanek PKS znajduje się w odległości 70 metrów od ośrodka. Dworce PKP znajdują się w Słupsku (ok. 30 km od Rowów) oraz w Ustce (ok. 18 km od Rowów), skąd dostać się Państwo mogą do Rowów połączeniami autobusowymi, kursującymi z dużą częstotliwością.
Serdecznie zapraszamy!