Rowy wiązowa

Ośrodek wypoczynkowy Wiązowa

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych wakacji w Domu Wczasowym ANAR, znajdującym się w Rowach przy ulicy Wiązowej 17.

W ofercie ośrodka znajdują się pokoje 2-, 3- oraz 4 osobowe. Pokoje posiadają łazienki (w których znajdują się prysznice, toalety oraz umywalki) oraz wyposażone są w TV oraz radio. Część pokoi posiada balkony. Pokoje są jasne i przestronne. W ośrodku znajduje się przeznaczona do użytku Gości kuchnia, gdzie można przyrządzić śniadania czy kolacje. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny oraz zastawę stołową.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy także pomieszczenie rekreacyjne, gdzie znajduje się biblioteczka, zabawki dla dzieci, gry oraz stoły przeznaczone do spożywania posiłków.

Domek wypoczynkowy Wiązowa – ogromne możliwości:

Na terenie Domu Wczasowego ANAR znajdują się także:
– miejsca parkingowe (parking niestrzeżony)
– ogrodzone miejsce zabaw dla dzieci
– miejsce do grillowania, ucztowania i rodzinnego spędzania czasu

Ośrodek posiada bardzo dogodną lokalizację i wygodny dojazd. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i jadłodajnie, a także wypożyczalnie gokartów oraz rowerów, przy pomocy których można wybrać się na wycieczki, między innymi do pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego.

Ośrodek znajduje się w odległości ok. 900 metrów od morza (15 bądź 20 minut spacerem, w zależności od wybranej drogi, tj. deptakiem ) oraz ok. 900 metrów od pięknego jeziora Gardno.

Przystanek PKS znajduje się w odległości 50 metrów od ośrodka. Dworce PKP znajdują się w Słupsku (ok. 30 km od Rowów) oraz w Ustce (ok. 18 km od Rowów), skąd dostać się Państwo mogą do Rowów połączeniami autobusowymi, kursującymi z dużą częstotliwością.

Serdecznie zapraszamy na doskonały wypoczynek!