Osrodek_wypoczynkowy_delfin

Ośrodek wypoczynkowy Delfin

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia udanego wypoczynku w Ośrodku Wczasowym DELFIN, znajdującym się w Rowach przy ulicy Bałtyckiej 6.

W ofercie ośrodka znajdują się pokoje 2- oraz 3 osobowe. Pokoje posiadają łazienki (w których znajdują się prysznice, toalety oraz umywalki) oraz wyposażone są w TV oraz radio.
W każdym z pokoi znajdują się dwie wersalki dwuosobowe, co pozwala na pobyt rodziny typu 2+1 lub 2+2, a co za tym idzie- niższą cenę pobytu, w pokoju 3 osobowym zaś znajdują się trzy wersalki dwuosobowe.

Część pokoi posiada niezależne wejścia oraz własny taras.

W ośrodku znajduje się przeznaczony do użytku Gości aneks kuchenny, gdzie można przyrządzić śniadania czy kolacje. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówki, kuchenkę mikrofalową, czajniki elektryczne oraz zastawę stołową.

Na dużym, zielonym terenie Ośrodka DELFIN znajdują się także:
– plac zabaw dla dzieci
– miejsce do grillowania, ucztowania i rodzinnego spędzania czasu
– miejsca parkingowe (parking niestrzeżony)

Lokalizacja kwatery Delfin w Rowach

Ośrodek posiada bardzo dogodną, bliską centrum lokalizację i wygodny dojazd. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i jadłodajnie, a także wypożyczalnie sprzętu plażowego, gokartów oraz rowerów, przy pomocy których można wybrać się na wycieczki, między innymi do pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego.

Ośrodek znajduje się w odległości ok. 450 metrów od morza, 400 metrów od centrum oraz ok. 700 metrów od pięknego jeziora Gardno.
Na plażę dojść można deptakiem (przez centrum Rowów) lub ścieżką spacerową, wiodącą poprzez urokliwy las sosnowy.

Przystanek PKS znajduje się w odległości 200 metrów od ośrodka. Dworce PKP znajdują się w Słupsku (ok. 30 km od Rowów) oraz w Ustce (ok. 18 km od Rowów), skąd dostać się Państwo mogą do Rowów połączeniami autobusowymi, kursującymi z dużą częstotliwością.
Serdecznie zapraszamy na doskonały wypoczynek!