Orzechowa Rowy

Ośrodek wypoczynkowy Orzechowa

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałego wypoczynku w Domu Wczasowym ORZECHOWA, znajdującym się w Rowach przy ulicy Orzechowej 17.

W ofercie Domu Wczasowego Orzechowa znajdują się pokoje 1- oraz 2 osobowe z w pełni wyposażonymi łazienkami (prysznic, toaleta, umywalka). Pokoje wyposażone są w telewizory oraz radia.
Do dyspozycji Gości jest także niezależny aneks kuchenny, przeznaczony do przygotowywania śniadań i kolacji, w zakres którego wchodzi lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny oraz zastawa stołowa, jak również stoły do spożywania posiłków.

Przed naszym Domem Wczasowym przygotowaliśmy także miejsce do grillowania oraz ucztowania.
Bezpośrednio przed Domem znajdują się miejsca parkingowe (parking niestrzeżony) dla naszych Gości.

Ośrodek posiada bardzo dogodną, bliską centrum lokalizację i wygodny dojazd. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i jadłodajnie, a także wypożyczalnie sprzętu plażowego, gokartów oraz rowerów, przy pomocy których można wybrać się na wycieczki, między innymi do pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego.

Ośrodek znajduje się w odległości ok. 400 metrów od morza, 350 metrów od centrum oraz ok. 700 metrów od pięknego jeziora Gardno.